Publications Office of the EU
Espanja-Valladolid: Siivous- ja puhdistuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Valladolid: Siivous- ja puhdistuspalvelut

  • Julkaistu
    08/10/2013
  • Määräaika
    13/11/2013
  • Tarjousten avaaminen
    21/11/2013
  • Sopimus tehty
    02/12/2013
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Rectorado de la Universidad de Valladolid
Suorituspaikka
NUTS code: ES414 Palencia
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,165,595.04 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
673,148.36 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2013/S00095
Kuvaus

Servicio de limpieza de los centros de la Universidad de Valladolid en Palencia.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Registro de la Universidad de Valladolid
Postiosoite: Casa del Estudiante. Calle Real de Burgos, s/n
Paikkakunta: Valladolid
Postinumero: 47011
Maa: ESP
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
21/11/2013 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,165,595.04 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
673,148.36 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Limpiezas del Noroeste, S.A.U.
Postiosoite:
Paikkakunta:
Postinumero:
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.