Publications Office of the EU
F-Pariisi: Valmisohjelmien ohjelmointipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Pariisi: Valmisohjelmien ohjelmointipalvelut

  • Julkaistu
    04/10/2011
  • Määräaika
    09/11/2011
  • Sopimus tehty
    28/12/2011
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Établissement public musée du Louvre
Suorituspaikka
NUTS code: FR101 Paris
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72210000 Valmisohjelmien ohjelmointipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
287,600.02 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2011-102M
Kuvaus

Le marché porte sur: - la mise en place et l'abonnement pour un module d'une solution de gestion de l'évaluation. Cette solution comporte les 3 modules suivants: o module 1: gestion de l'évaluation et accès par l'agent à son espace o module 2: gestion des compétences o module 3: mise en place d'un mini CV - la mise en place et l'abonnement pour un module de gestion de la mobilité - la maintenance corrective - la réversibilité.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Musée du Louvre
Postiosoite: pavillon Mollien
Paikkakunta: Paris Cedex 01
Postinumero: 75058
Maa: FRA
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
287,600.02 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Talentsoft
Postiosoite: 35 ter avenue André Morizet
Paikkakunta: Boulogne
Postinumero: 92100
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.