Publications Office of the EU
Tietokannan virtualisointi Microsoft SQL Server - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Tietokannan virtualisointi Microsoft SQL Server

  • Julkaistu
    29/07/2024
  • Määräaika
    26/08/2024
  • Tarjousten avaaminen
    04/09/2024
  • Sopimus tehty
    11/10/2024
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gerencia umivale Activa, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 3
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
48800000 Tietojärjestelmät ja palvelimet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
240,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
SUM-24-0386-SIST
Kuvaus

Tietokannan virtualisointi Microsoft SQL Server

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
required
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/09/2024 11:30
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Oferta económica.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 50
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Cobertura funcional.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 30
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Equipo de trabajo asignado.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 15
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Metodologia y planificacion .
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Arvioitu arvo
240,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: The Whiteam Technology Services, SL
Postiosoite:
Paikkakunta: Tres Cantos
Postinumero: 28760
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.