Publications Office of the EU
Ranska-Brest: Erilaiset ohjelmistojen ja tietokonejärjestelmien kehittämispalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Brest: Erilaiset ohjelmistojen ja tietokonejärjestelmien kehittämispalvelut

  • Julkaistu
    11/04/2022
  • Määräaika
    17/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    17/05/2022
  • Sopimus tehty
    16/06/2022
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
université de Bretagne Occidentale
Suorituspaikka
NUTS code: FRH02 Finistère
Ostajan sijainti
NUTS code: FRH02 Finistère
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72212900 Erilaiset ohjelmistojen ja tietokonejärjestelmien kehittämispalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
240,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,350,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
2022-009ACM
Kuvaus

réalisation de prestations de services en matière de maîtrise d'oeuvre déléguée d'applications informatiques pour l'université de Bretagne Occidentale

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2010215&orgAcronyme=f2h
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/05/2022 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.