Publications Office of the EU
CRF-yrityksen tuotantojärjestelmän asennus, konfigurointi ja validointi (mukaan lukien MES-, ERP- ja LIMS-toiminnot) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

CRF-yrityksen tuotantojärjestelmän asennus, konfigurointi ja validointi (mukaan lukien MES-, ERP- ja LIMS-toiminnot)

  • Julkaistu
    13/12/2024
  • Määräaika
    24/01/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SCK CEN Stichting van Openbaar Nut
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BE213 Arr. Turnhout
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
PPP0QA-1716/4648/2024-168-AHE
Kuvaus

Katso tarjousasiakirjat

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.publicprocurement.be
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.publicprocurement.be
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Zie tender documenten - See tender documents
Painotus (prosentteina, tarkka) : 50
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Zie tender documenten - See tender documents
Painotus (prosentteina, tarkka) : 50
Arvioitu arvo
2,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.