Publications Office of the EU
Kemoterapiatuolien toimitus, kokoonpano, asennus ja käyttöönotto. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Kemoterapiatuolien toimitus, kokoonpano, asennus ja käyttöönotto.

  • Julkaistu
    29/08/2025
  • Määräaika
    29/09/2025
  • Tarjousten avaaminen
    29/09/2025
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 2 PUM W SZCZECINIE
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33192210 Tutkimuspöydät
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
182,500.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
ZP.220.85.25
Kuvaus

1. Sopimuksen kohde on: Kemoterapiatuolien, jäljempänä ’laitteet’, toimittaminen, kokoaminen, asentaminen ja käyttöönotto. 2. Hankintasopimuksen kohteen kuvaus sisältyy lomakkeeseen ”Vaaditut parametrit” (liite II). 2 SWZ:lle, jäljempänä myös ’FPW’, tämä lomake on välttämättä toimitettava yhdessä tarjouslomakkeen kanssa (liite II). 1 FTZ:lle, jäljempänä myös ’FO’. 3. Hankintaviranomainen edellyttää, että tarjotut laitteet ovat lääkinnällisistä laitteista 7 päivänä huhtikuuta 2022 annetussa laissa (Puolan virallinen lehti 2022, nro. Euroopan unionin virallinen lehti 2024, kohta 1620, sellaisena kuin se on muutettuna, jäljempänä ”UoWM”), joka on saatettu markkinoille ja jota käytetään Puolan tasavallan alueella voimassa olevien säännösten mukaisesti. 4. Artiklan mukainen tilaajaosapuoli. Julkisia hankintoja koskevan lain 2 §:ssä hankintasopimus tehdään erissä, joista kukin on erillisen menettelyn kohteena. 5. Hankintaviranomainen ei voi tietyssä menettelyssä tehdä osittaisia tarjouksia. Tilaus koostuu yhdestä tehtävästä. Menettely koskee yhdentyyppisen laitteen hankintaa. 6. Hankintaviranomainen ei salli vaihtoehtojen esittämistä.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
29/09/2025 09:05
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Cena brutto -60%
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: parametry techniczne -35%
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: okres gwarancji -5%
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
182,500.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.