Publications Office of the EU
Ranska-La Plaine Saint-Denis: Rakennuksia koskevat konsulttipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-La Plaine Saint-Denis: Rakennuksia koskevat konsulttipalvelut

  • Julkaistu
    01/02/2014
  • Määräaika
    25/03/2014
  • Sopimus tehty
    16/05/2014
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Établissement français du sang
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71315200 Rakennuksia koskevat konsulttipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
130,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
61,620.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
ACNAT13071
Kuvaus

La réalisation de diagnostics de «sécurité» des sites dont l'Établissement français du sang (EFS) n'est pas propriétaire et la définition des interventions nécessaires à la correction des désordres susceptibles de présenter des risques pour les personnes.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Établissement français du sang
Postiosoite: 20 avenue du Stade de France
Paikkakunta: La Plaine-Saint-Denis Cedex
Postinumero: 93218
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
130,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
61,620.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Qualiconsult
Postiosoite: 1 bis rue du petit Clamart, bât E, Vélizy Plus
Paikkakunta: Vélizy Cedex
Postinumero: 78941
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.