Publications Office of the EU
Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

  • Julkaistu
    19/02/2024
  • Määräaika
    18/03/2024
  • Tarjousten avaaminen
    27/03/2024
  • Sopimus tehty
    06/06/2024
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79417000 Turvallisuusneuvonta
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
330,578.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2474/2024
Kuvaus

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
required
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
27/03/2024 14:18
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Aumento funcionalidades y Equipamiento.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 35
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Horas de formación adicional.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: INCLUSIÓN DE SOPORTE (24X7X365) Sobre el SIEM .
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Precio oferta.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Memoria Descriptiva.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 45
Arvioitu arvo
330,578.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Servicios Microinformática SA
Postiosoite:
Paikkakunta: LLEIDA
Postinumero: 25003
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.