Publications Office of the EU
E-Santiago de Compostela: Maa-, tie- ja vesirakentamista koskevat konsulttipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Santiago de Compostela: Maa-, tie- ja vesirakentamista koskevat konsulttipalvelut

  • Julkaistu
    19/04/2011
  • Määräaika
    25/05/2011
  • Tarjousten avaaminen
    15/06/2011
  • Sopimus tehty
    07/12/2011
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: ES11 Galicia
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71311000 Maa-, tie- ja vesirakentamista koskevat konsulttipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
856,842.85 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
706,809.68 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
OH366942SV
Kuvaus

Elaboración de un plan de saneamiento local para el margen izquierdo de la ría de Arousa, en el ámbito geográfico de los ayuntamientos de Meaño, Sanxenxo y O Grove que sirva de referencia de obligado cumplimiento para llevar a cabo todas las inversiones en materia de saneamiento y drenaje que se realicen por cualquier administración pública con competencias en este ámbito y pase a tener la consideración de plan o proyecto sectorial.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
15/06/2011 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
856,842.85 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
706,809.68 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: UTE Eptisa Servicios de Ingeniería, SL- Ingeniería del Noroeste, SL (UTE RIAME)
Postiosoite:
Paikkakunta:
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.