Publications Office of the EU
Tšekki-Praha: Tutkimus- ja kehitystoiminnan suunnittelu ja toteutus - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Praha: Tutkimus- ja kehitystoiminnan suunnittelu ja toteutus

  • Julkaistu
    12/04/2022
  • Määräaika
    10/05/2022
  • Sopimus tehty
    30/11/2022
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ČR - Technologická agentura České republiky
Suorituspaikka
NUTS code: CZ0 Česko
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ0 Česko
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
73300000 Tutkimus- ja kehitystoiminnan suunnittelu ja toteutus
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,862,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,861,736.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
2,862,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
2,861,736.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: EEIP, a.s.
Postiosoite: Šeříková 618/4
Paikkakunta: Praha
Postinumero: 15000
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.