Publications Office of the EU
Puola-Słupsk: Farmaseuttiset tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Słupsk: Farmaseuttiset tuotteet

  • Julkaistu
    24/06/2015
  • Määräaika
    30/07/2015
  • Tarjousten avaaminen
    30/07/2015
  • Sopimus tehty
    31/08/2015
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,500,870.85 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,697,896.67 PLN
Osien määrä
43
Tarjouspyynnön viitenumero
43/PN/2015
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych: leków, dietetycznych środków
spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w
Załączniku nr 2 do IDW (Formularz asortymentowo-ilościowy).

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
30/07/2015 10:30
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.