Publications Office of the EU
Norja-Oslo: Ohjelmistoihin liittyvät palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norja-Oslo: Ohjelmistoihin liittyvät palvelut

  • Sopimus tehty
    30/05/2014
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Skatteetaten
Suorituspaikka
NUTS code: NO081 Oslo
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,000,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,000,000.00 NOK
Tarjouspyynnön viitenumero
2014/353238
Kuvaus

The Tax Department would like to enter into a direct one year contract with Oracle for access to the ACS programme. The programme ensures the Tax Department access to internal Oracle competence for the administration of various Oracle applications. The Tax Department does not see that equivalent services are available outside Oracle.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
4,000,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
4,000,000.00 NOK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Oracle Norge
Postiosoite: Vollsveien 2
Paikkakunta: Lysaker
Postinumero: 1326
Maa: NOR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.