Publications Office of the EU
Saksa-München: Ikkunoiden asennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-München: Ikkunoiden asennustyöt

  • Julkaistu
    21/04/2023
  • Määräaika
    25/05/2023
  • Tarjousten avaaminen
    25/05/2023
  • Sopimus tehty
    04/07/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Landeshauptstadt München, Baureferat
Suorituspaikka
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45421132 Ikkunoiden asennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
0.01 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
H15117623
Kuvaus

Die Stadt München beabsichtigt die Errichtung eines Actionsportzentrums in der Erna-Eckstein-
Straße. Das geplante Baufeld befindet sich westlich der Erna-Eckstein-Straße, im Norden befindet sich eine Erschließungsstraße, welche nur vom Actionsportzentrum und der Kita / Jugendfreizeit genutzt werden soll. Im Süden verlaufen die Bahngleise der Stammstrecke zwischen Pasing und Hauptbahnhof.
Gewerk: Dachoberlicht und PV

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Landeshauptstadt München, Baureferat
Postiosoite: Friedenstraße 40
Paikkakunta: München
NUTS-koodi: DE212
Postinumero: 81671
Maa: DEU
Pääosoite: https://www.vergabe.bayern.de
Sähköisesti:
https://www.meinauftrag.rib.de/public/DetailsByPlatformIdAndTenderId/platformId/1/tenderId/244241
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
25/05/2023 10:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
0.01 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Lamilux Heinrich Strunz GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Rehau
Postinumero:
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.