Publications Office of the EU
Romania-Otopeni: Sotilaskäyttöön tarkoitettujen ilma- ja avaruusalusten ja ohjusten korjaus ja huolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-Otopeni: Sotilaskäyttöön tarkoitettujen ilma- ja avaruusalusten ja ohjusten korjaus ja huolto

  • Sopimus tehty
    24/12/2020
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: RO122 Braşov
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50650000 Sotilaskäyttöön tarkoitettujen ilma- ja avaruusalusten ja ohjusten korjaus ja huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
13,066,200.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
13,066,200.00 RON
Tarjouspyynnön viitenumero
A1-10965
Kuvaus

Aplicarea buletinului service nr. Ro 34-13/2019 la doua elicoptere militare tip IAR-330 Puma SOCAT pentru înlocuirea elementelor uzate moral care au ajuns la limita de funcţionare.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
13,066,200.00
Sopimuksen lopullinen arvo
13,066,200.00 RON
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Societatea IAR
Postiosoite: Str. Hermann Oberth nr. 34
Paikkakunta: Ghimbav
Postinumero: 507075
Maa: ROU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.