Publications Office of the EU
Unkari-Szeged: Sähkövarusteet ja -tarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Unkari-Szeged: Sähkövarusteet ja -tarvikkeet

  • Julkaistu
    06/11/2019
  • Määräaika
    09/12/2019
  • Peruttu
    20/11/2020
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
NKM Áramhálózati Kft.
Suorituspaikka
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Ostajan sijainti
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
31680000 Sähkövarusteet ja -tarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
85,134,200.00 HUF
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
14
Tarjouspyynnön viitenumero
EKR001317512019
Kuvaus

Az NKM Áramhálózati Kft. kis- és középfeszültségű szabadvezetéki szerelvények beszerzése az NKM Áramhálózati Kft. meglévő és építendő infrastruktúrájához.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: NKM Áramhálózati Kft.
Kansallinen rekisterinumero: EKRSZ_92590780
Postiosoite: Kossuth Lajos sgt. 64–66.
Paikkakunta: Szeged
NUTS-koodi: HU333
Postinumero: 6724
Maa: HUN
Yhteyshenkilö: Császár Gábor
Pääosoite: https://www.nkmaram.hu
Sähköisesti:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR001317512019/reszletek
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/12/2019 12:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.