Publications Office of the EU
Slovakia-Žilina: Koulutussimulaattorit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakia-Žilina: Koulutussimulaattorit

  • Julkaistu
    27/07/2021
  • Määräaika
    26/08/2021
  • Peruttu
    03/09/2021
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Žilinský samosprávny kraj
Suorituspaikka
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34152000 Koulutussimulaattorit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
144,910.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
17_21_4
Kuvaus

Predmetom zákazky je dodávka precvičovacích simulátorov strojov a zariadení pre potreby vyučovacieho procesu.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/433317
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
26/08/2021 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
144,910.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.