Publications Office of the EU
Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя.

  • Julkaistu
    11/11/2024
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ - ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО ДОБРИЧ
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BG332 Добрич
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50100000 Ajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, huolto ja muut palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
60,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
440997
Kuvaus

Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя-с обща прогнозна стойност на поръчката до 60 000 лв. без ДДС, от които до 28 000 лв. без ДДС за ремонт (труд) за прогнозно количество около 1130 часа по 60 мин., до 26 000 лв. без ДДС за резервни части, и до 6 000 лв. без ДДС за консумативи с прогнозно количество около 600 л. експлоатационни течности (масла, антифриз, хидравлични и спирачни течности, фреон и др. подобни)

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/440997
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://app.eop.bg/today/440997
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
10/12/2024 14:00
Myöntämisperuste
ОПТИМАЛНО СЪОТНОШЕНИЕ КАЧЕСТВО/ЦЕНА
Arvioitu arvo
60,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.