Publications Office of the EU
Valvontapalvelu, tulipalojen ja tunkeilijoiden havaitseminen ja hälytysten vastaanottaminen ympäri vuorokauden Gironan DPTGSS-rakennuksen päämajarakennuksessa, Figueres- ja Ripoll-rakennusten SS- ja URE n.º 17/03 -rakennusten hallinnossa 1. tammikuuta ja 31. joulukuuta 2027 välisenä aikana. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Valvontapalvelu, tulipalojen ja tunkeilijoiden havaitseminen ja hälytysten vastaanottaminen ympäri vuorokauden Gironan DPTGSS-rakennuksen päämajarakennuksessa, Figueres- ja Ripoll-rakennusten SS- ja URE n.º 17/03 -rakennusten hallinnossa 1. tammikuuta ja 31. joulukuuta 2027 välisenä aikana.

  • Julkaistu
    24/04/2026
  • Määräaika
    23/06/2026
  • Tarjousten avaaminen
    08/07/2026
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
TGSS-Dirección provincial de Girona
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES512 Girona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79714000 Valvontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
666,083.64 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2026/170096
Kuvaus

Valvontapalvelu, tulipalojen ja tunkeilijoiden havaitseminen ja hälytysten vastaanottaminen ympäri vuorokauden Gironan DPTGSS-rakennuksen päämajarakennuksessa, Figueres- ja Ripoll-rakennusten SS- ja URE n.º 17/03 -rakennusten hallinnossa 1. tammikuuta ja 31. joulukuuta 2027 välisenä aikana.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=NNZAqsWYsYd%2BF6L2uCfUWg%3D%3D
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=NNZAqsWYsYd%2BF6L2uCfUWg%3D%3D
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/07/2026 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Criterio Bolsa de horas.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 20
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Criterio de formación en RCP/DEA.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Criterio Precio.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 60
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Criterio tiempo máximo Servicio ACUDA.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Arvioitu arvo
666,083.64 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.