-
Ilmoitettu18/09/2025
-
Arvioitu julkaisuaika21/10/2025
-
Julkaistu03/11/2025
-
Määräaika02/12/2025
-
Tarjousten avaaminen02/12/2025
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
Likavesikanavan käyttö
Note: Kaikkia tähän menettelyyn liittyviä tietoja ei ole arvioitu onnistuneesti. Lisätietoja on linkitetyissä asiakirjoissa.
LOS 1 Chemikum BA 2 viemärityöt sis. maanrakennustyöt - 10 akselia sis. liitokset - n. 365 m DA160 250 PP kaapelisuojaputket - 11 kaapeliakselia sis. liitokset - n. - asfaltti noin 320 m2 - jalkakäytävä noin 180 m2 - ylin kerros: n. 100 m2 rakennuspinta-ala: - rakennustie 650 m2 ATDS sis. STS - BE-pinta-ala 750 m2 ATDS sis. STS - perusrunkojen raivaus n. 400 kpl halkaisija >10 - 50cm LOS 2 NHR viemäri sis. maanrakennustyöt - 15 akselia sis. akseliliitännät - n. - asfaltin pinta-ala noin 2 700 m2 - ylimmän kerroksen pinta-ala (vihreä pinta-ala): noin 100 m2 rakennuskentän rakentaminen - perusrunkojen raivaaminen noin 1000 kpl halkaisija >10 - 70cm - rakennustie 600 m2 ATDS sis.
https://www.meinauftrag.rib.de
https://www.meinauftrag.rib.de
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.