Publications Office of the EU
Ranska-Cuffies: Juomavesihuolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Cuffies: Juomavesihuolto

  • Julkaistu
    24/05/2023
  • Määräaika
    23/06/2023
  • Tarjousten avaaminen
    23/06/2023
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
cté. D'agglo. Du Soissonnais
Suorituspaikka
NUTS code: FRE21 Aisne
Ostajan sijainti
NUTS code: FRE21 Aisne
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
65111000 Juomavesihuolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
445,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

la Collectivité souhaite déléguer à titre exclusif, aux frais et risques de l'exploitant, le transport et la distribution de l'eau potable aux abonnés sur le périmètre de la Commune de Juvigny. La forme de la délégation retenue par la Collectivité est celle de la concession. Le Délégataire a le droit exclusif d'exploiter le service dans les limites du périmètre de la DSP, dit périmètre de la concession.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.proxilegales.fr/grandsoissons-agglo
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/06/2023 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
445,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.