Publications Office of the EU
Espanja-Valladolid: Tapaturmavakuutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Valladolid: Tapaturmavakuutuspalvelut

  • Ilmoitettu
    03/03/2020
  • Julkaistu
    04/05/2020
  • Määräaika
    18/05/2020
  • Tarjousten avaaminen
    22/05/2020
  • Sopimus tehty
    30/06/2020
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Junta de Castilla y León, Consejería de la Presidencia
Suorituspaikka
NUTS code: ES41 Castilla y León
Ostajan sijainti
NUTS code: ES418 Valladolid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66512100 Tapaturmavakuutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,999,600.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,516,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
A2020/001569
Kuvaus

El objeto del contrato es la realización de un seguro colectivo de accidentes en favor de los empleados públicos que prestan servicio activo en la Administración General de la Comunidad de Castilla y León y en sus organismos autónomos, en las condiciones establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas y en el Pliego de Cláusulas Administrativas Particulares.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
22/05/2020 09:30
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
3,999,600.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
3,516,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Surne Mutua de Seguros y Reaseguros
Postiosoite: C/ Cardenal Gardoqui, 1
Paikkakunta: Bilbao
Postinumero: 48008
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.