Publications Office of the EU
Ranska-La Roche-sur-Yon: Graafiset suunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-La Roche-sur-Yon: Graafiset suunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    11/03/2017
  • Määräaika
    11/04/2017
  • Tarjousten avaaminen
    12/04/2017
  • Sopimus tehty
    15/05/2017
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Département de la Vendée
Suorituspaikka
NUTS code: FRG05 Vendée
Ostajan sijainti
NUTS code: FRG05 Vendée
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79822500 Graafiset suunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
750,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
17s0020hr
Kuvaus

L'accord-cadre est fractionné à bons de commande, en application de l'article 80 du décret relatif aux marchés publics. Le montant minimum annuel est de 150 000 EUR HT et le montant maximum annuel de 750 000 EUR HT.
L'accord-cadre sera conclu à compter de sa date de notification au titulaire, pour une durée de 1 an.
Date prévisionnelle de début d'exécution des prestations: début juin 2017.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Département de la Vendée: service marchés
Postiosoite: 40 rue du Maréchal Foch
Paikkakunta: La Roche-sur-Yon
NUTS-koodi: FR515
Postinumero: 85923
Maa: FRA
Yhteyshenkilö: À l'attention de Marie-Laure Pereira
Pääosoite: http://marchespublics.vendee.fr
Sähköisesti:
http://marchespublics.vendee.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/04/2017 00:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
750,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: JCDecaux France
Postiosoite: 17 rue Soyer
Paikkakunta: Neuilly-sur-Seine
Postinumero: 92523
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.