Publications Office of the EU
UK-Sheffield: Tietokonetomografialaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Sheffield: Tietokonetomografialaitteet

  • Julkaistu
    27/02/2013
  • Määräaika
    04/04/2013
  • Tarjousten avaaminen
    04/04/2013
  • Sopimus tehty
    26/04/2013
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
University of Sheffield
Suorituspaikka
NUTS code: UKE32 Sheffield
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33115100 Tietokonetomografialaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
250,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
249,000.00 GBP
Tarjouspyynnön viitenumero
157/MH.
Kuvaus

The University of Sheffield tendered on behalf of the Academic Unit of Bone Metabolism for a Micro CT Scanner and analysis system to enable the longitudinal study of the three dimensional morphometry of bone tissue.
This tender process has been completed and no further expressions of interest can be accepted.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/04/2013 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
250,000.00 GBP
Sopimuksen lopullinen arvo
249,000.00 GBP
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Scanco Medical AG
Postiosoite: Fabrikweg 2
Paikkakunta: Bruttisellen
Postinumero: CH-8306
Maa: CHE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.