Publications Office of the EU
Ilmansuodattimien toimittaminen Meixoeiron sairaalan olemassa oleviin ilmastointi-, ilmanvaihto- ja ilmankäsittelyyksiköihin. - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Ilmansuodattimien toimittaminen Meixoeiron sairaalan olemassa oleviin ilmastointi-, ilmanvaihto- ja ilmankäsittelyyksiköihin.

  • Julkaistu
    23/05/2025
  • Määräaika
    12/06/2025
  • Sopimus tehty
    24/12/2025
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Servizo Galego de Saúde. Área Sanitaria de Vigo
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES114 Pontevedra
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42514310 Ilmansuodattimet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
297,329.36 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
77,752.12 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
SS-ASV1-25-016
Kuvaus

Meixoeiron sairaalan nykyisten ilmastointi-, ilmanvaihto- ja ilmankäsittelylaitteiden ilmansuodattimien peräkkäiset ja yksikköhintaiset toimitukset.

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.conselleriadefacenda.es/silex
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
www.conselleriadefacenda.es/silex
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Propuesta de estudios de eficiencia energética, utilización de referencias y optimización de filtración
Arvioitu arvo
297,329.36 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
77,752.12 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: MANN-HUMMEL, IBÉRICA, S.A.U.
Postiosoite:
Paikkakunta: Zaragoza
Postinumero: 50197
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.