Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Maa-, tie- ja vesirakentamista koskevat konsulttipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Madrid: Maa-, tie- ja vesirakentamista koskevat konsulttipalvelut

  • Julkaistu
    31/12/2021
  • Määräaika
    21/02/2022
  • Tarjousten avaaminen
    23/03/2022
  • Sopimus tehty
    29/08/2022
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Dirección General de Carreteras
Suorituspaikka
NUTS code: ES España
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71311000 Maa-, tie- ja vesirakentamista koskevat konsulttipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
936,910.80 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
548,353.06 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
230219028162
Kuvaus

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Dirección General de Carreteras
Kansallinen rekisterinumero: S2817015G
Postiosoite: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Paikkakunta: Madrid
NUTS-koodi: ES300
Postinumero: 28071
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Dirección General de Carreteras
Pääosoite: http://www.fomento.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/03/2022 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.