Publications Office of the EU
Stahlbauarbeiten, Glasdach Atrium - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Stahlbauarbeiten, Glasdach Atrium

  • Julkaistu
    11/07/2025
  • Määräaika
    18/07/2025
  • Tarjousten avaaminen
    18/07/2025
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Landeshauptstadt München, Baureferat
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45223210 Rakenneterästyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
BauR H-10217-2025
Kuvaus

Stahlbauarbeiten, Glasdach Atrium für die Generalsanierung und Umbau des Münchner Stadtmuseums, St.-Jakobs-Platz 1, 80331 München. 017.1 Stahlbauarbeiten, Glasdach Atrium

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.meinauftrag.rib.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/07/2025 12:00
Myöntämisperuste
Der Preis ist das einzige Zuschlagskriterium.
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.