Publications Office of the EU
Puola-Krakova: Pöytätietokone - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Krakova: Pöytätietokone

  • Julkaistu
    06/02/2018
  • Määräaika
    15/03/2018
  • Tarjousten avaaminen
    15/03/2018
  • Sopimus tehty
    11/05/2018
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Suorituspaikka
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Ostajan sijainti
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30213300 Pöytätietokone
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
200,000.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
151,584,462.00 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
KA-2/007/2018
Kuvaus

Zadanie częściowe nr 1: Komputer stacjonarny - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa 100 szt. komputerów biurowych do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
Zadanie częściowe nr 2: Monitor 24" - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. monitorów 24" do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Postiosoite: ul. Warszawska 24, budynek W-9 (10-24), pokój nr 110
Paikkakunta: Kraków
NUTS-koodi: PL213
Postinumero: 31-155
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Maria Błażej
Pääosoite: www.pk.edu.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
15/03/2018 11:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.