Publications Office of the EU
Marsalkan toimiston toimintaa koskevien lehtijulkaisujen tarjoaminen lehtinimikkeinä Małopolskassa - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Marsalkan toimiston toimintaa koskevien lehtijulkaisujen tarjoaminen lehtinimikkeinä Małopolskassa

  • Julkaistu
    11/01/2024
  • Määräaika
    12/02/2024
  • Tarjousten avaaminen
    12/02/2024
  • Sopimus tehty
    22/05/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Województwo Małopolskie
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79970000 Kustantamopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
507,777.73 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
577,500.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
Zapewnienie publikacji prasowych poświęconych działalności Urzędu Marszałkowskiego w tytułach prasowych w Małopolsce KZ-II.272.7.2023
Kuvaus

1. Sopimuksen kohteena on Małopolskan alueen aluejohtajan toimiston toimintaa koskevien lehtijulkaisujen palvelu Małopolskassa (mukaan lukien: varata päivämäärä ja paikka yksittäisille julkaisuille) ja tutkimuksille eli julkaisujen koostumukselle tilaajan toimittamien tekstien ja/tai graafisen aineiston perusteella ja valvoa niiden asianmukaista levittämistä sopimuksen voimassaoloaikana. Julkaisut on jaettu kahteen moduuliin. Kussakin on eriteltävä: levitys, tiheys, maantieteellinen kattavuus, kohderyhmä, aihe ja muut vaatimukset sekä julkaisuparametrit: a) Moduuli 1 – Alueellinen. Małopolskien voivodikunnan alueellisissa päivälehdissä ilmestyvät julkaisut (aineistot, mukaan lukien muistokirjoitukset) eli Małopolskien voivodikunnan kullakin alueella päivittäin maanantaista lauantaihin ilmestyvä lehtiotsikko. Hankintaviranomainen suunnittelee tähän moduuliin 78 tilausta (joista 45 on 1⁄2 sivun kokoisia ja 33 1⁄4 sivun kokoisia). b) Moduuli 2 – Paikallinen. Maksulliset tai maksuttomat lehtijulkaisut (mukaan lukien muistokirjoitukset), joilla on paikallista kattavuutta, eli lehtiotsikko, jolla on paikallista kattavuutta ja joka julkaistaan vähintään yhdessä Małopolskien voivodikunnan 22 alueesta (mukaan lukien kaupungit, joilla on powiat-oikeudet). Tilaajaosapuoli suunnittelee 140 tilausta tässä moduulissa (mukaan lukien 60 tilausta, joiden koko on 1⁄2 sivua, ja 80 tilausta, joiden koko on 1⁄4 sivua).

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://ezamowienia.gov.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://ezamowienia.gov.pl
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/02/2024 10:15
Myöntämisperuste
Liczba tytułów prasowych, z których Zamawiający będzie wybierać konkretny tytuł/tytuły w celu publikacji ogłoszenia w poszczególnych modułach
Arvioitu arvo
507,777.73 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
577,500.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Biuro Reklamy Gazet Lokalnych Sp. z o.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Żnin
Postinumero: 88-400
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.