-
Julkaistu02/07/2020
-
Määräaika30/07/2020
-
Tarjousten avaaminen30/07/2020
-
Sopimus tehty02/10/2020
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Saksa-Frankfurt am Main: Koulujen siivous
Unterhaltsreinigung 10 465,24 m2 (Mehrfachreinigung WC Anlagen), Grundreinigung 41 306,56 m2, Ferienreinigung 176,26 m2.
www.vergabe.stadt-frankfurt.de
Postiosoite: Hausener Weg 112 A
Paikkakunta: Frankfurt am Main
Postinumero: 60489
Maa: DEU
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.