Publications Office of the EU
Espanja-Barcelona: Keskuskoneiden huolto - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Barcelona: Keskuskoneiden huolto

  • Ilmoitettu
    27/01/2023
  • Julkaistu
    19/04/2023
  • Määräaika
    04/05/2023
  • Tarjousten avaaminen
    17/05/2023
  • Sopimus tehty
    19/09/2023
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Suorituspaikka
NUTS code: ES511 Barcelona
Ostajan sijainti
NUTS code: ES511 Barcelona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
50312110 Keskuskoneiden huolto
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
242,762.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
242,762.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2022/0028776
Kuvaus

Mantenimiento de la plataforma de almacenamiento y backup DELL del Organismo de Gestión Tributaria de la Diputación de Barcelona

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: DIPUTACIÓN DE BARCELONA / ORGANISMO DE GESTIÓN TRIBUTARIA
Kansallinen rekisterinumero: P0800000B
Postiosoite: C/ Londres, 55, 5ª planta
Paikkakunta: Barcelona
NUTS-koodi: ES511
Postinumero: 08036
Maa: ESP
Pääosoite: http://www.diba.cat
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/05/2023 08:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
242,762.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
242,762.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: DELL COMPUTER, SAU
Postiosoite:
Paikkakunta: Madrid
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.