Publications Office of the EU
Ranska-Strasbourg: Teiden kunnossapitotarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Strasbourg: Teiden kunnossapitotarvikkeet

  • Julkaistu
    02/02/2017
  • Määräaika
    02/03/2017
  • Tarjousten avaaminen
    14/03/2017
  • Sopimus tehty
    07/10/2017
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Département du Bas-Rhin
Suorituspaikka
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Ostajan sijainti
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
44113900 Teiden kunnossapitotarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
160,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
11,145.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
00003106
Kuvaus

Fourniture de matériaux pour le remblaiement et la mise à niveau d'accotements le long des routes départementales du service technique territorial Nord.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://alsacemarchespublics.eu
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/03/2017 09:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

44113900 - Teiden kunnossapitotarvikkeet

45000000 - Rakennustyöt

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
160,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
11,145.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Karcher travaux publics carrières
Postiosoite: 4 rue Docteur Schweitzer
Paikkakunta: Drulingen
Postinumero: 67320
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.