Publications Office of the EU
Puola-Nowy Sącz: Lumenaurauspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Nowy Sącz: Lumenaurauspalvelut

  • Julkaistu
    13/10/2021
  • Määräaika
    25/10/2021
  • Peruttu
    12/11/2021
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu
Suorituspaikka
NUTS code: PL218 Nowosądecki
Ostajan sijainti
NUTS code: PL218 Nowosądecki
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90620000 Lumenaurauspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
PZD-ZAM.261.69.2021.SC
Kuvaus

1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie zimowym 2021/2022 i 2022/2023.
2. Łączna długość dróg objętych usługą zimowego utrzymania dróg objętych niniejszym postępowaniem wynosi: 37,67 km wg standardu IV.
3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Powiat Nowosądecki - Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu
Kansallinen rekisterinumero: 7343544080
Postiosoite: ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 136
Paikkakunta: Nowy Sącz
NUTS-koodi: PL218
Postinumero: 33-300
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Sylwia Chodubska
Pääosoite: http://pzd.nowy-sacz.pl
Sähköisesti:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
25/10/2021 10:30
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.