Publications Office of the EU
Maakaasun toimitus - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Maakaasun toimitus

  • Julkaistu
    26/05/2025
  • Määräaika
    23/06/2025
  • Tarjousten avaaminen
    23/06/2025
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
JP "Kumanovo-Gas" Kumanovo
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: MK007 Североисточен
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09123000 Maakaasu
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
30,000,000.00 MKD
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
09244/2025
Kuvaus

Maakaasun toimitus

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.e-nabavki.gov.mk/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
https://www.e-nabavki.gov.mk/
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/06/2025 09:30
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: lowest price
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
30,000,000.00 MKD
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.