Publications Office of the EU
Saksa-Regensburg: Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Regensburg: Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät

  • Julkaistu
    21/10/2022
  • Määräaika
    17/11/2022
  • Sopimus tehty
    04/05/2023
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
medbo KU
Suorituspaikka
NUTS code: DE232 Regensburg, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: DE232 Regensburg, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,588,563.20 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
BM-2022-05
Kuvaus

Produktbezogene Erweiterung des bisher eingesetzten Krankenhausinformationssystems SAP i.s.h. med, um die Anforderungen des
Krankenhauszukunftsgesetzes zu erfüllen.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av1b64c5-eu
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
3,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
5,588,563.20 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Cerner Health Services Deutschland GmbH
Postiosoite: Siemensdamm 50
Paikkakunta: Berlin
Postinumero:
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.