Publications Office of the EU
Slovakia-Banská Bystrica: Lounassetelit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakia-Banská Bystrica: Lounassetelit

  • Julkaistu
    04/07/2017
  • Sopimus tehty
    11/09/2017
  • Määräaika
    15/10/2017
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Krajská prokuratúra
Suorituspaikka
NUTS code: SK Slovensko
Ostajan sijainti
NUTS code: SK Slovensko
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30199770 Lounassetelit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
378,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
443,620.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2 Spr 81/17/6600
Kuvaus

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Krajská prokuratúra
Kansallinen rekisterinumero: 00166456
Postiosoite: Partizánska cesta 1
Paikkakunta: Banská Bystrica
NUTS-koodi: SK
Postinumero: 975 62
Maa: SVK
Yhteyshenkilö: Ing. Kristína Mlynárčiková
Pääosoite: http://www.genpro.gov.sk
Sähköisesti:
http://www.genpro.gov.sk
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
378,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
443,620.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Vaša Slovensko, s.r.o.
Postiosoite: Račianske mýto 1/B
Paikkakunta: Bratislava
Postinumero: 831 02
Maa: SVK
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.