Publications Office of the EU
Ranska-Poitiers: Yhdyskunta- ja maisemansuunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Poitiers: Yhdyskunta- ja maisemansuunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    05/11/2016
  • Määräaika
    02/12/2016
  • Peruttu
    07/12/2016
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Société d'équipement du Poitou
Suorituspaikka
NUTS code: FRI34 Vienne
Ostajan sijainti
NUTS code: FRI34 Vienne
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71400000 Yhdyskunta- ja maisemansuunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
2016/S 236-430133
Kuvaus

Marché de maîtrise d'œuvre VRD dans le cadre des travaux de finitions de la phase 1, de création de la voie interne de l'ilot B2 et de l'aménagement de la phase 2 de la ZAC des Magnals à Mignaloux-Beauvoir (86).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Société d'équipement du Poitou
Postiosoite: BP 40456
Paikkakunta: Poitiers
NUTS-koodi: FR534
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.sep@sep86.fr
Sähköisesti:
http://www.pro-marchespublics.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/12/2016 11:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.