Publications Office of the EU
Romania-Bucuresti: Teollisuuskoneet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-Bucuresti: Teollisuuskoneet

  • Julkaistu
    28/05/2013
  • Määräaika
    27/07/2013
  • Peruttu
    10/08/2013
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Peruttu
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Societatea Nationala a Sarii - SA
Suorituspaikka
NUTS code: RO215 Suceava
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42000000 Teollisuuskoneet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
12,320,122.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Furnizare utilaje si echipamente tehnologice si functionale cu montaj, achizitie dotari si lucrari de constructii aferente proiectului cod SMIS 38721.
coduri cpv suplimentare: 45315000-8 Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri
39300000-5 Diverse echipamente.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
12,320,122.00 RON
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.