-
Sopimus tehty03/05/2024
-
Tänään04/09/2026
Näytönluku
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
APP.38/2024 – Sähköinen avoin menettely Eurooppalainen tarjouskilpailu, joka koskee kiinteän maaviljelylaitoksen asentamista Rosolinan kunnassa sijaitsevaan Veneto Agricolturan Orthofloricultural Experimental Centreen (RO). CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005
Eurooppalainen avoin sähköinen tarjouskilpailu, joka koskee kiinteän maaviljelylaitoksen asentamista Rosolinan kunnassa (RO) sijaitsevaan Veneto Agricolturan Orthofloricultural Experimental Centreen. CIG 9840334481 – CUP J95B22000420005
Tyyppi: price
Kuvaus: Prezzo
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.