Publications Office of the EU
Ranska-Saint-Nabord: Vakuutus- ja eläkepalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Saint-Nabord: Vakuutus- ja eläkepalvelut

  • Julkaistu
    05/10/2016
  • Määräaika
    31/10/2016
  • Tarjousten avaaminen
    31/10/2016
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Commune de Saint-Nabord
Suorituspaikka
NUTS code: FRF34 Vosges
Ostajan sijainti
NUTS code: FRF34 Vosges
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66500000 Vakuutus- ja eläkepalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
300,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
6
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Consultation pour la souscription de contrats d'assurances.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://saint-nabord.e-marchespublics.com
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/10/2016 14:30
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.