Publications Office of the EU
Ranska-Montpellier: Sähköuunit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Montpellier: Sähköuunit

  • Sopimus tehty
    17/11/2023
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
chu de montpellier
Suorituspaikka
NUTS code: FRJ13 Hérault
Ostajan sijainti
NUTS code: FRJ13 Hérault
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
39711361 Sähköuunit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
650,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
23A0251
Kuvaus

fourniture, livraison, installation, mise en service de fours semi industriels et de type cafeteria a usage de la restauration, accessoires et pieces detachees pour le chu de montpellier - etablissement support du ght est herault et sud aveyron

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
650,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: sas thermasud
Postiosoite: 8 Avenue Jean Foucault
Paikkakunta: Béziers
Postinumero: 34500
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.