Publications Office of the EU
Ruotsi-Solna: Luottamuksellisten asiakirjojen turvallinen hävittäminen sekä siivoaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ruotsi-Solna: Luottamuksellisten asiakirjojen turvallinen hävittäminen sekä siivoaminen

  • Julkaistu
    17/02/2018
  • Määräaika
    06/03/2018
  • Sopimus tehty
    08/05/2018
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Euroopan tautienehkäisy- ja -valvontakeskus
Suorituspaikka
NUTS code: SE Sverige
Ostajan sijainti
NUTS code: SE Sverige
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90919200 Toimistotilojen siivous
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,750,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,750,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
RP/2018/RMC/7979
Kuvaus

ECDC aikoo palkata pätevän ja tunnustetun siivouspalveluiden ja luottamuksellisten asiakirjojen hävityspalveluiden tarjoajan. ECDC arvostaa hyvin paljon tehokasta, tuloksiin pyrkivää ja laadukasta siivoustoimintaa, joka täyttää ECDC:n eri tilojen ja pintojen (mm. kokous-, ruokailu-, keittiötilojen, toimistotilojen sekä aputilojen ym.) siivoustarpeet.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Det Europæiske Center for Forebyggelse af og Kontrol med Sygdomme
Postiosoite: Granits väg 8
Paikkakunta: Solna
NUTS-koodi: SE
Postinumero: 171 65
Maa: SWE
Yhteyshenkilö: Procurement Back Office
Pääosoite: http://www.ecdc.europa.eu
Sähköisesti:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=3270
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,750,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
1,750,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Lassila and Tikanoja Service
Postiosoite:
Paikkakunta: Solna
Postinumero:
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.