Publications Office of the EU
Italia-Trieste: Silta - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Trieste: Silta

  • Julkaistu
    17/09/2014
  • Määräaika
    23/10/2014
  • Tarjousten avaaminen
    24/10/2014
  • Sopimus tehty
    16/12/2014
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Friuli Venezia Giulia Strade SpA
Suorituspaikka
NUTS code: ITH41 Pordenone
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
44212100 Silta
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
490,500.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
328,114.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
GARA 04-2014 CIG 589269990A
Kuvaus

Fornitura, il trasporto, l'assemblaggio a piè d'opera, il sollevamento e la messa in opera di un impalcato da ponte stradale modulare prefabbricato in acciaio, di tipologia a travata ad un'unica campata.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/10/2014 09:00
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
490,500.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
328,114.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Falcone Costruzioni in Acciaio Srl
Postiosoite: Via Ezio Giraudo 10
Paikkakunta: Villafaletto
Postinumero: 12020
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.