Publications Office of the EU
Ranska-Denain: Moottoriajoneuvot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Denain: Moottoriajoneuvot

  • Julkaistu
    27/01/2018
  • Määräaika
    08/03/2018
  • Peruttu
    26/05/2018
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ville de Denain
Suorituspaikka
NUTS code: FRE11 Nord
Ostajan sijainti
NUTS code: FRE11 Nord
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34100000 Moottoriajoneuvot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,200,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
18AC01
Kuvaus

Fourniture de véhicules d'occasion pour les services techniques de la ville de Denain.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_KnthhuPU2E
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/03/2018 10:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

34100000 - Moottoriajoneuvot

34144000 - Erikoismoottoriajoneuvot

34140000 - Raskaat moottoriajoneuvot

34110000 - Henkilöautot

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.