Publications Office of the EU
Espanja-Oliva: Veroneuvonta - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Oliva: Veroneuvonta

  • Julkaistu
    23/01/2023
  • Määräaika
    16/02/2023
  • Tarjousten avaaminen
    07/03/2023
  • Sopimus tehty
    17/07/2024
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Suorituspaikka
NUTS code: ES523 Valencia / València
Ostajan sijainti
NUTS code: ES523 Valencia / València
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79221000 Veroneuvonta
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,435,770.85 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
5610/2022
Kuvaus

Prestación de los servicios de asistencia y colaboración en la gestión tributaria, censal, inspectora y recaudatoria, tanto en período voluntario como ejecutivo y de los ingresos de derecho público.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Kansallinen rekisterinumero: P4618300J
Postiosoite: Plaza del Ayuntamiento, 1 -
Paikkakunta: Oliva
NUTS-koodi: ES523
Postinumero: 46780
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Pleno del Ayuntamiento de Oliva
Pääosoite: https://contrataciondelestado.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/03/2023 09:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
3,435,770.85 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: COORDINADORA DE GESTIÓN DE INGRESOS SA
Postiosoite:
Paikkakunta: Alcalá de Guadaira
Postinumero: 41500
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.