Publications Office of the EU
D-Aachen: Paloautot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

D-Aachen: Paloautot

  • Sopimus tehty
    09/08/2012
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: DEA2D Städteregion Aachen
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34144210 Paloautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
601,902.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
B03/30-402
Kuvaus

Ersatzbeschaffung eines Hubrettungsfahrzeuges.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
CPV-koodi

34144210 - Paloautot

50110000 - Moottoriajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus ja huolto

50000000 - Korjaus- ja huoltopalvelut

50112000 - Autonkorjaus ja -huolto

50100000 - Ajoneuvojen ja niihin liittyvien laitteiden korjaus, huolto ja muut palvelut

Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
601,902.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Metz Aerials GmbH & Co.KG
Postiosoite:
Paikkakunta: Karlsruhe
Postinumero: 76185
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.