Publications Office of the EU
Ranska-Gonfreville-l'Orcher: Rakennusten tekniset tarkastuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Gonfreville-l'Orcher: Rakennusten tekniset tarkastuspalvelut

  • Julkaistu
    02/03/2022
  • Määräaika
    01/04/2022
  • Tarjousten avaaminen
    01/04/2022
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
ville de Gonfreville l'orcher
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71631300 Rakennusten tekniset tarkastuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
320,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2022-002
Kuvaus

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: ville de Gonfreville l'orcher
Postiosoite: place Jean Jaurès
Paikkakunta: Gonfreville L'Orcher
NUTS-koodi: FRD22
Maa: FRA
Pääosoite: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Sähköisesti:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
01/04/2022 14:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
320,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.