Publications Office of the EU
Espanja-Cádiz: Farmaseuttiset tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Cádiz: Farmaseuttiset tuotteet

  • Sopimus tehty
    10/05/2014
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: ES612 Cádiz
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
265,222.17 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
CCA 6TF7211 (2014/072779)
Kuvaus

Suministro de medicamentos exclusivos (Bayer Hispania, S.L.) para los centros vinculados a la Plataforma de Logística Sanitaria de Cádiz.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not specified
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
265,222.17 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Bayer Hispania, S.L.
Postiosoite:
Paikkakunta:
Postinumero:
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.