Publications Office of the EU
Ruotsi-Jönköping: Ammattikoulutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Jönköping: Ammattikoulutuspalvelut

  • Sopimus tehty
    23/09/2022
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Statens Jordbruksverk
Suorituspaikka
NUTS code: SE224 Skåne län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE Sverige
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80500000 Ammattikoulutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
6,000,000.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
4.2.11-13648/2022
Kuvaus

Denna direktupphandling avser nationell och regional projektledning för, och genomförande av, studiecirklar om förvaltning och underhåll av diken samt därtill knutna aktiviteter, såsom cirkelledarutbildningar, öppna arrangemang, marknadsföring, hemsida m.m. Verksamhet ska genomföras i hela landet. Projektet ingår i Jordbruksverkets kompetensutvecklingsprojekt Studiecirklar-vattenhushållning och finansieras av EU:s landsbygdsprogram och pågår till slutet av år 2024.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
6,000,000.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: STUDIEFÖRBUNDET VUXENSKOLAN RIKSORGANISATIONEN
Postiosoite: Sverige
Paikkakunta: Stockholm
Postinumero:
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.