Publications Office of the EU
(Viite 11/26) Edessämme olevan alueen siivouspalvelujen tarjoaminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

(Viite 11/26) Edessämme olevan alueen siivouspalvelujen tarjoaminen

  • Julkaistu
    11/03/2026
  • Määräaika
    08/04/2026
  • Tarjousten avaaminen
    14/04/2026
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90910000 Siivous- ja puhdistuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
269.19 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Sähköinen, avoin julkinen tarjouskilpailu kaksivuotisen puitesopimuksen tekemiseksi tilojen siivouspalvelujen tarjoamisesta kehitysyhteistyön rahoitusvälineen edessä

Toimitustapa
Sähköisesti:
www.promitheus.gov.gr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
www.promitheus.gov.gr
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/04/2026 07:00
Myöntämisperuste
Ei saatavilla
Arvioitu arvo
269.19 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.