Publications Office of the EU
Unkari-Budapest: Rahoitusmarkkinoiden hallinnolliset palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Unkari-Budapest: Rahoitusmarkkinoiden hallinnolliset palvelut

  • Julkaistu
    11/06/2021
  • Määräaika
    14/07/2021
  • Tarjousten avaaminen
    14/07/2021
  • Sopimus tehty
    04/10/2021
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: HU110 Budapest
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
66150000 Rahoitusmarkkinoiden hallinnolliset palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
EKR000631482021
Kuvaus

Az Elektronikus fizetési és elszámolási rendszerhez (EFER) csatlakozott intézmények számára internetes bankkártya elfogadói (VPOS) szolgáltatás nyújtása

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
Kansallinen rekisterinumero: 10585560244
Postiosoite: Csokonai utca 3.
Paikkakunta: Budapest
NUTS-koodi: HU110
Postinumero: 1081
Maa: HUN
Yhteyshenkilö: Hausenblasz Máté
Pääosoite: http://www.nisz.hu
Sähköisesti:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000631482021/reszletek
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/07/2021 10:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: OTP Mobil Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Postiosoite: Hungária Körút 17-19
Paikkakunta: Budapest
Postinumero: 1143
Maa: HUN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.